Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion 4LR44 6V šarminė baterija skirta naudoti elektroniniuose prietaisuose, tokiuose kaip dūmų detektoriai ir medicinos įranga. Jos matmenys yra 12.6 x 25.1 mm, o svoris - 12 g.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Šarminė baterija |
| Prekės ženklas | Camelion |
| Modelis | 4LR44 |
Specifikacijos |
|
| Įtampa | 6V |
| Elektrocheminė sudėtis | Šarminė |
| Matmenys | 12.6 x 25.1 mm |
| Svoris | 12 g |
| Gamybos šalis | Vokietija |
Papildoma informacija |
|
| Suderinami modeliai | 4LR44 / 476A / PX28A / A544 / K28A / L1325 |