Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
VARTA CR2025 baterija 2 vnt.
Specifikacija:
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Cr2025 |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Baterijos talpa | 170 mah |
| Produkto spalva | Metalinis |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 2,5 mm |
| Skersmuo | 2 cm |
| Svoris | 2,5 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Diskinės baterijos |
| Forma | Turas |
| Modelio pavadinimas | 6025101402 |