Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Aaa |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijos talpos tipas | „premium“ |
| Produkto spalva | Juoda, raudona |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | -18 - 50 °c |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Skersmuo | 1,05 cm |
| Svoris | 11 g |
| Modelio pavadinimas | 49500 |