Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
APC pakaitinė akumuliatoriaus kasetė Nr. 117
| Savybės | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos įtampa | 120 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Produkto spalva | Pilka |
| Baterijos amžiškumas | 5 metai |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Reach |
| Suderinamumas | Smx2000rmlv2u, smx2200rmhv2u, smx2200rmlv2u, smx3000rmhv2u, smx3000rmhv2unc, smx3000rmlv2u, smx3000rmlv2unc |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 22,3 kg |
| Plotis | 203 mm |
| Aukštis | 76 mm |
| Ilgis | 584 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Modelio pavadinimas | APCRBC117 |