Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
APC pakaitinė akumuliatoriaus kasetė Nr. 152
Originalios APC RBC (TM) baterijos buvo tinkamai išbandytos ir sertifikuotos. Jie leidžia UPS atkurti pradinę specifikaciją.
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Tipas | Baterija |
| Taip. baterijų | 1 |
| Baterijos talpa | 480 VAh |
| Aplinkos reikalavimai |
|
| Pridedami priedai |
Vartotojo vadovas |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys |
|
| Svoris | 15,2 kg |
| Savybės | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos talpa | 480 vah |
| Baterijos amžiškumas | 5 metai |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 15,3 kg |
| Plotis | 210 mm |
| Aukštis | 76 mm |
| Ilgis | 762 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės svoris | 17,6 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Modelio pavadinimas | APCRBC152 |