Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Xtar AA įkraunamos ličio jonų baterijos turi 1.5 V įtampą ir yra tinkamos įvairiems skaitmeniniams prietaisams. Jos sukurtos ilgam naudojimui ir gali veikti ekstremaliomis oro sąlygomis.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Ličio Jonų Baterija |
| Prekės Ženklas | Xtar |
| Modelis | AA |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 14.5 mm × 50.0 mm |
| Svoris | 21 g (4 baterijos ir dėžutė) |
| Baterijos Dydis | AA |
| Tipas | Ličio Jonų |
| Įtampa | 1.5 V |
| Kiti Žymėjimai | R6 / AA |
| Rekomenduojamas Naudojimas | Skaitmeniniai fotoaparatai, žaislai, nuotolinio valdymo pultai ir kt. |
| Gamybos Šalis | Kinija |
| Autentiškumas | 100% autentiškas, originalus Xtar produktas |