Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m

| Nominali įtampa: | 12 V |
| Nominali talpa: | 220 Ah |
| Bendras aukštis: | 226 mm |
| Ūgis: | 220 mm |
| Plotis: | 238 mm |
| Ilgis: | 522 mm |
| Svarstyklės: | 57 kg (125,6 svaro) ± 3 % |
| Talpa (esant 25 °C) 10 val. (10,8 V): | 220 Ah |
| Talpa (esant 25 °C) 5 val. (10,8 V): | 160 Ah |
| Talpa (esant 25 °C) 3 val. (10,8 V): | 141 Ah |
| Talpa (esant 25 °C) 1 val. (9,6 V): | 120 Ah |
| Vidinė varža (esant 25 °C): | 2,7 mΩ |
| Talpa: (40°C): | 102% |
| Talpa (25 °C): | 100% |
| Talpa (0 °C): | 85% |
| Talpa (-15°C): | 65% |
| Savaiminis išsikrovimas (25 °C) 3 mėnesiai: | 91 % nominalios talpos |
| Savaiminis išsikrovimas (25 °C) 6 mėnesiai: | 82 % nominalios talpos |
| Savaiminis išsikrovimas (25 °C) 12 mėnesių: | 64 % nominalios talpos |
| Rekomenduojama darbinė temperatūra: | 25°C±3°C |
| Darbinės temperatūros diapazonas – iškrovimas: | Nuo -15 °C iki 50 °C |
| Darbinės temperatūros diapazonas – įkrovimas: | Nuo -10 °C iki 50 °C |
| Darbinės temperatūros diapazonas – sandėliavimas: | Nuo -20 °C iki 50 °C |
| Palaikomojo įkrovimo įtampa (25 °C): | 13,5–13,8 nuolatinės srovės |
| Ciklinė įkrovimo įtampa (25 °C): | 14,4–14,7 nuolatinės srovės |
| Maksimali įkrovimo srovė: | 60A |
| Maksimali iškrovos srovė: | 1400A |
| Projektinis tarnavimo laikas (25 °C): | 12 metų |