Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Nominali įtampa : | 3.6 V |
| Akumuliatoriaus talpa : | 2.5 Ah |
| Akumuliatoriaus krovimo įtampa : | max. 4.2 V |
| Akumuliatoriaus krovimo srovė : |
1.25 A - standartinis krovimas
4.0 A - greitas krovimas |
| Maksimali išvesties srovė : | 20.0 A - ištisinis |
| Minimali priimtina akumuliatoriaus įtampa : | 2.5 V |
| Akumuliatoriaus tipas : | Li-Ion |
| Dydis : | 18650 |
| Apsauga : |
|
| Svoris : | 0.046 kg |
| Gamintojas / Markė : | SAMSUNG |
| Garantija : | 2 metai |