Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion HR20 D įkraunamos baterijos turi 2500mAh talpą ir 1.2V įtampą. Jos tinka kameroms, nuotolinio valdymo pultams, skaitmeniniams žaislams ir žibintuvėliams.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | HR20 D |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | D |
| Įtampa | 1.2V |
| Matmenys (Viena Baterija) | 3 x 5.9 mm |
| Svoris (Viena Baterija) | 84 g |
| Gamybos Šalis | Vokietija |