Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Akumuliatoriaus talpa : | 12 Ah |
| Nominali įtampa : | 6 V |
| Akumuliatoriaus krovimo srovė : | < 3.6 A |
| Akumuliatoriaus tipas : | Neaptarnaujamas akumuliatorius AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Akumuliatoriaus tarnavimo laikas : | ≤ 5 metų |
| Konektorius : | F1 tipas |
| Svoris : | 1.78 kg |
| Matmenys : | 151 x 51 x 97 mm |
| Gamintojas / Markė : | ULTRACELL |
| Garantija : | 12 mėnesių |