Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis, specialiai sukurtas cilindrinėms Li-ion baterijoms, idealiai tinka namų naudojimui.
Techniniai duomenys: Išėjimo įtampa: 4.2 V, Išėjimo srovė: 1 A, Įėjimo srovė: 2 A, Įėjimo įtampa: 5.0 V, Išmatavimai: 28.5 mm x 60 mm x 100 mm, Svoris: 53 g.
Savybės |
|
|---|---|
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Sudėtinės baterijų dydžiai | A, AA, AAA, AAAA, C, D |
| Tinkamas | Namų baterijoms |
| Maitinimo šaltinio tipas | Elektros lizdas |
| Sudėtinės baterijų technologijos | Ličio jonų (Li-Ion) |
Dizainas |
|
| Produkto spalva | Juoda |
Galia |
|
| Išėjimo įtampa | 4.2 V |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| Įėjimo srovė | 2 A |
| Įėjimo įtampa | 5.0 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 28.5 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Plotis | 100 mm |
| Svoris | 53 g |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Kiekis | 1 |
Baterija |
|
| Baterijos įtrauktos | Ne |