Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški odiniai pusbačiai ant platformos pagaminti iš natūralios odos. Batai turi raištelius ir šoną užsegantį užtrauktuką.
Platforma suteikia stabilumą ir kelis centimetrus aukščio. Viduje įdėtas natūralios odos vidpadis.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Užsegimas | raišteliai ir užtrauktukas |
| Vidpadis | natūrali oda |
| Spalva | smėlio spalvos |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Tinka rudeniniam ir pavasariniam sezonams.