Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Rudi moteriški siurbliai ant stulpelinio kulno pagaminti iš dirbtinės odos. Siurbliai turi migdolo formos noselę ir nedidelį priekį puošiantį dekoratyvų elementą.
Vidpadis pagamintas iš natūralios odos. Kulnas — stulpelinio tipo, užtikrinantis stabilumą ir tvirtą atramą.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | viršus — dirbtinė oda |
| Vidpadis | natūrali oda |
| Kulno tipas | stulpelinis kulnas |
| Noselės forma | migdolo formos |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
Tinka tvarkingoms ir kasdienėms progoms.