Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški pusbačiai pagaminti iš natūralaus zomšo. Modelis turi ažūrinį raštą, kuris gerina oro cirkuliaciją ir suteikia lengvumo pojūtį.
Įsiūti elastingi gumelės imitacija vietoje raištelių palengvina užsimovimą ir prisitaiko prie pėdos. Vidaus dalyje yra minkšta Comfort Shoes tipo vidpadžio įdėklas ir apvalinti noseliai, užtikrinantys vietos pirštams.
Renkantis dydį prašome vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Natūralus zomšas |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | ruda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.