Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriškos balerinos, pagamintos iš dirbtinės (eko) odos. Tinka kasdieniam avėjimui ir trumpiems pasivaikščiojimams. Modelis turi smailų nosį, kuris optiškai pailgina pėdą.
Batų viduje yra minkšta vidpadžio sluoksnio dalis, skirtas ilgesniam avėjimui. Lankstus padas ir lengvas fasonas leidžia derinti batelius su įvairiais drabužiais. Rekomenduojama rinktis dydį pagal pateiktą dydžių lentelę.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | eko oda |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
| Spalva | rožinė |
| Kiekis | 1 pora |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.