Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriškos balerinos pagamintos iš dirbtinės odos. Vidpadis taip pat iš dirbtinės odos, tinkamas kasdieniam avėjimui.
Modelis turi smailų priekį, kuris vizualiai pailgina pėdą. Aulo aukštis yra 5,5 cm.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinė oda |
| Vidpadžio medžiaga | dirbtinė oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Dydžių intervalas | 36–41 |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.