Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški pusbačiai pagaminti iš natūralios odos. Modelyje yra blokuotas kulnas ir švelniai apvalūs noseliai.
Priekyje esantis dekoratyvus detalas suteikia apvadui užbaigtumo. Viduje yra minkšta odinė vidpadžio danga, kuri prisitaiko prie pėdos formos.
Skirkite dėmesį dydžių lentelėje nurodytiems vidpadžio ilgiams pasirinkdami tinkamą dydį.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Tipas | pusbačiai su blokuotu kulnu |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Prekės ženklas | Vinceza |
| Spalva | kreminė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.