Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški pusbačiai iš natūralios odos su perforuotu raštu. Avalynė pasižymi geru vėdinimu dėl ażuro; tinkama šiltesniam laikotarpiui.
Įsitraukiančio tipo konstrukcija leidžia greitai apsiauti. Viduje yra minkšta vidpadžio įdėklas "Comfort Shoes", suteikiantis paramą ir komfortą vaikštant.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24,0 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,0 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
| Spalva | balta |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.