Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški platforminiai sandalai, pagaminti iš sintetinio plastiko. Skirti laisvalaikio avėjimui ir suteikia papildomo aukščio dėl pakelto pado.
Batai turi dvi lipdomas užsegimo juostas priekyje ir ties kulnu, kas leidžia reguliuoti prigludimą ir palengvina užsimovimą. Lengva medžiaga sumažina papildomą svorį avint ilgesnį laiką.
Priežiūrai valykite drėgna šluoste ir leiskite natūraliai išdžiūti; nenaudokite aukštos temperatūros šaltinių.
| Medžiaga | Sintetinis plastikas |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (36) |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm (37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (38) |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm (39) |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm (40) |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm (41) |
| Spalva | Tamsiai mėlyna |
| Gamintojas | BIG STAR |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.