Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Aukštakulniai sandalai su dirželiais, dekoruotais cyrkonijų imitacija. Kulnas siauras, suteikia optinį kojų pailgėjimą.
Dirželiai turi segtuką su reguliuojamu užsegimu, leidžiantį geriau pritaikyti avalynę prie pėdos. Modelis skirtas dėvėti vakarinių renginių, vestuvių ir kitų švenčių metu.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Dekoracija | Imitacija cyrkonijų |
| Užsegimas | Segtukas su reguliuojamu dirželiu |
| Kulno tipas | Plonas kulnas |
| Spalva | Sidabrinė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.