Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški sandalai ant platformos Big Star pagaminti iš lengvų putų. Modelis turi reguliuojamus dirželius su sagtimis ir platforminį pėdos profilį.
Medžiaga — lengvos putos, kurios mažina svorį ir palengvina avėjimą. Padas formuotas kaip platforma, ji pakelia siluetą ir suteikia stabilumo.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | lengvos putos |
| Sagtis | reguliuojama |
| Platformos tipas | platforma |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
Tinka vasaros sezonui ir šiltesnėms dienoms.