Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški aukštakulniai sandalai pagaminti iš ekologiškos odos ir plastiko. Vidpadis iš dirbtinės odos, kulno aukštis 9,5 cm.
Batai turi uždarą, smailų priekį ir viršutinę dalį papuoštą siūlais ir karoliukais. Užsegami sagtimi su reguliuojamu dirželiu prie kulkšnies.
Rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir vengti ilgo kontakto su drėgme bei aštriais cheminiais valikliais.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | ekologiška oda ir plastikas |
| Vidpadžio medžiaga | dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 9,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (dydis 36) |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm (dydis 37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (dydis 38) |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm (dydis 39) |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm (dydis 40) |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm (dydis 41) |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.