Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Emiliana sandalai turi tinklelio viršutinę dalį ir siaurą aukštakulnį, skirtus vakariniam avėjimui.
Viršutinė dalis – tinklelio medžiaga, formuojanti atvirą konstrukciją ir optiškai prailginanti koją. Siauras kulnas pabrėžia siluetą ir dera su progine apranga.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | tinklelio medžiaga |
| Kulnas | siauras aukštakulnis |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 27 cm |
| Spalva | kreminė |
Galima įsigyti dydžiais 36–41.