Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriškos basutės pagamintos iš ekologiškos odos. Modelis turi aukštą, siaurą pakulną.
Batų konstrukcija apima dirželį aplink kulkšnį, kuris užsegamas dėl geresnio prigludimo ir stabilumo einant. Tinka dėvėti vestuvėse, šventėse ir vakariniuose renginiuose.
Renkantis dydį, naudokitės pateikta dydžių lentele. Odos paviršių valykite minkštu drėgnu skudurėliu ir laikykite vėsioje vietoje.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Spalva | kreminė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.