Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški sandalai su natūralaus zomšo viršumi. Viduje yra odinė vidpadžio danga.
Plonas, žemas kulnas ir smailūs priekiai. Ant kulno pritvirtintas kaspinas su kristalų detalėmis, o užsegimas su reguliuojama sagtimi užtikrina pritaikymą pagal pėdą.
Rekomenduojama valyti specialiomis priemonėmis zomšui ir vengti ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 25,5 cm |
| Medžiaga | Natūralus zomšas |
| Vidus | Odinė vidpadžio danga |
| Kulnas | Plonas, žemas |
| Spalva | Juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.