Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moteriški sandalai iš dirbtinio zomšo (eko zomšas) su minkšta viršutine dalimi. Modelis turi siaurą kulną, kuris suteikia aukščio be papildomos konstrukcijos.
Viršus pagamintas iš sintetinio zomšo, viduje — minkštas pamušalas. Tinka derinti su suknelėmis ir oficialesniais deriniais.
Priežiūrai rekomenduojama naudoti sausą arba švelniai drėgną šluostę ir specialų priemonių rinkinį sintetiniam zomšui. Renkatės dydį, vadovaukitės pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Savybė | Medžiaga: dirbtinis zomšas |
| Savybė | Kulno tipas: plonas kulnas |
| Savybė | Viršus: minkštas sintetinis pamušalas |
| Savybė | 36 — 23,5 cm |
| Savybė | 37 — 24 cm |
| Savybė | 38 — 25 cm |
| Savybė | 39 — 25,5 cm |
| Savybė | 40 — 26 cm |
| Savybė | 41 — 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.