Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Platforminiai moteriški sandalai pagaminti iš natūralios zomšinės odos. Konstrukcija skirta laisvam avėjimui ir suteikia papildomą aukštį.
Modelis turi reguliuojamą dirželį su sagtimi ir platformos pado konstrukciją, užtikrinančią stabilumą žingsnio metu. Vidpadė COMFORT SHOES suteikia amortizaciją ir palaikymą pėdai.
Priežiūrai rekomenduojama naudoti specialias priemones zomšai ir saugoti nuo stiprios drėgmės. Dydžių informacija pateikta žemiau.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Savybė | Vidpadžio ilgis |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Savybė | Spalva: fuksija |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.