Wybot S2 belaidis baseino valymo robotas
„Wybot S2“ – tai robotas, kuris prisitaiko prie jūsų poreikių. Jame įrengtas modernus jutiklinis ekranas, leidžiantis greitai pasirinkti valymo režimą be programėlės. Vos vienu prisilietimu galite paleisti tinkamą programą ir pritaikyti įrenginio veikimą prie esamų sąlygų jūsų baseine.

Ilgesnis ir efektyvesnis veikimas
Palyginti su savo pirmtaku, „Wybot S2“ turi 7800 mAh bateriją – 22 % didesnę, o maksimalus veikimo laikas siekia iki 210 minučių. Dėl unikalios 25,9 V įtampos konstrukcijos energijos vartojimo efektyvumas padidėjo 86,5 %, todėl baseiną galima valyti ilgiau ir efektyviau, nereikia dažnai įkrauti.

Tylus ir efektyvus veikimas
Čia prasideda nauja baseinų valymo era. „Wybot S2“ aprūpintas moderniausiu bešepetėliniu varikliu, kuris pasižymi didesniu efektyvumu, tylesniu veikimu ir ilgesniu tarnavimo laiku. Nebereikia tradicinių variklių, kurie greičiau susidėvi ir reikalauja dažnesnės priežiūros.

Aukščiausio lygio švara
Ne tik didesnes šiukšles, bet ir smulkias dulkes bei dumblius – Wybot S2 dviguba filtravimo sistema susidoroja su viskuo. 180 µm smulkus filtras efektyviai surenka didesnius nešvarumus, o specialus 40 ppi kempinės formos filtras sulaiko smulkiausias daleles, todėl jūsų baseino vanduo paliks idealiai švarų.

Daugiau jokių paslėptų nešvarumų
Dėl galingos siurbimo sistemos „Wybot S2“ neįtikėtinai efektyviai sugeria nešvarumus, nepalikdamas nė vienos dulkių dalelės ar lapų. Įmontuotas šepetys tiksliai surenka nešvarumus ir nukreipia juos į uždarą filtro krepšelį, neleisdamas jiems vėl patekti į vandenį.

Automatinis maršruto planavimas
„Wybot S2“ naudoja pažangius infraraudonųjų spindulių jutiklius kliūtims aptikti ir optimaliam valymo maršrutui suplanuoti. Robotas veikia skirtingais režimais, užtikrindamas maksimalų baseino paviršiaus padengimą. Dugno valymui galimi „žvaigždžių rašto“, „kryžminio rašto“ ir „S rašto“ režimai, o sienoms – „H rašto“, „N rašto“ ir „Z rašto“ režimai.

Zoninio valymo režimas
Kai kurioms baseino vietoms reikia skirti ypatingą dėmesį. Pasirinkus taškinio valymo režimą, vartotojas gali nurodyti konkrečią vietą, kurią reikia kruopščiau išvalyti. Ši funkcija pasiekiama tiek jutikliniame ekrane, tiek mobiliojoje programėlėje.

Paprastas ciklinis valymo grafikas
Kad jūsų baseinas visada būtų paruoštas naudoti, „Wybot S2“ siūlo lengvai naudojamą valymo ciklo planavimą. Galite nustatyti 4 skirtingus režimus, kad užtikrintumėte reguliarų valymą. Robotas automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę, jei aptinka žemą akumuliatoriaus įkrovą, todėl jums nereikės rūpintis rankiniu įrenginio valdymu.

Nuolatiniai OTA atnaujinimai
Technologijos nestovi vietoje, todėl „Wybot S2“ reguliariai gauna OTA atnaujinimus, kurie užtikrina optimizuotą našumą ir naujas funkcijas. Gamintojas užtikrina, kad įrenginys būtų nuolat tobulinamas ir pritaikytas prie naujausių baseinų valymo standartų.

Puikus sprendimas bet kokiam baseinui
Nepriklausomai nuo formos ar konstrukcijos medžiagos (stiklo pluošto, vinilo, keraminių plytelių, dekoratyvinių akmenų, cemento), Wybot S2 tiks bet kokio tipo baseinams. Nesvarbu, ar turite apvalų, stačiakampį, ar nestandartinės formos baseiną, robotas tiksliai išvalys jo dugną, sieneles ir vandens liniją. Tai visapusiškas sprendimas, leidžiantis jums be vargo mėgautis idealiai švariu vandeniu.

Įtraukta
- Robotas x1
- 2 filtrai
- Plaukiojančios dalys vandens paviršiuje
- Naudotojo vadovas x1
- Trumpas vadovas x1
- Įkroviklis x1
- Kabliukas x1
| Gamintojas | Wybot |
|---|
| Modelis | S2 |
|---|
| Baseino matmenys | Iki 300 m2 |
|---|
| Gylis | 3 m |
|---|
| Įrenginio matmenys | 400 * 390 * 255 mm |
|---|
| Svoris | 8,5 kg |
|---|
| Veikimo laikas | 3,5 val. |
|---|
| Įkrovimo laikas | 3 val. |
|---|
| Įtampa | Įkraunama baterija / 25,2 V |
|---|
| Galia | 90 W |
|---|
| Įkroviklio įvestis | 100–240 V, 47–63 Hz |
|---|
| Įkroviklio išvestis | 29,4 V / 3 A |
|---|
| Baterijos talpa | 7800 mAh |
|---|
| Filtro racionas | Dviejų lygių |
|---|
| Vandens srautas | 14 m3/val. |
|---|
| Persikėlimo laikas | 10 m/min. |
|---|
| Atsparumas vandeniui | IPX8 |
|---|
| OTA atnaujinimas | Prieinama |
|---|
| Programėlės ryšys | Prieinama |
|---|