A5887 belaidis baseino valymo robotas.
„Wybot C1“ – tai modernus valymo įrenginys, užtikrinantis išsamų nešvarumų pašalinimą nuo baseino dugno, sienelių ir vandens linijos. Patobulintas variklis ir dvigubi šveitimo šepečiai efektyviai pašalina visus nešvarumus, palikdami vandenį krištolinio skaidrumo. Visiškai belaidis dizainas užtikrina patogų naudojimą ir nereikalauja sudėtingo montavimo.

Galingas siurbimas ir efektyvus valymas
Wybot C1 aprūpintas pažangiu padidintos galios varikliu, kuris sukuria dar didesnę siurbimo galią. Du šveitimo šepečiai efektyviai pašalina nuosėdas, dumblius ir nešvarumus, užtikrindami kruopštų valymą per 150 minučių. Jis idealiai tinka tiems, kurie nori be vargo mėgautis idealiai švariu baseinu.

Išmanieji valymo režimai
Robotas veikia numatytuoju režimu, kuris pirmiausia sutelkia dėmesį į baseino sieneles, jas valydamas pagal N kelio modelį, o tada juda į dugną, judėdamas pagal KRYŽMINIO kelio modelį. Tai užtikrina visišką baseino padengimą ir teršalų pašalinimą iš kiekvieno kampelio.

Pažangi filtravimo sistema
„Wybot C1“ naudoja dviejų lygių filtravimo sistemą, kuri efektyviai sulaiko net smulkias nešvarumų daleles. Didelė nešvarumų talpykla leidžia ilgai veikti nereikia dažnai ištuštinti, o jos konstrukcija leidžia greitai ir patogiai valyti.

Novatoriški sprendimai didesniam efektyvumui
Dėl kanalizacijos valymo funkcijos robotas neužkemša kanalizacijos, todėl nereikia rankinio įsikišimo. Galite palikti jį baseine ir leisti jam sklandžiai veikti. Robotas veikia stačiakampiuose, apvaliuose ir netaisyklingos formos baseinuose su stiklo pluošto, betono, mozaikos, vinilo ar plytelių paviršiais.

Keturių spalvų akumuliatoriaus indikatorius
„Wybot C1“ turi lengvai įskaitomą LED indikatorių, rodantį akumuliatoriaus būseną ir įrenginio veikimą. Įprasto veikimo metu šviesos diodas mirksi mėlynai, o kai akumuliatorius visiškai įkrautas, jis šviečia žaliai. Įkrovimo metu šviesoforas palaipsniui pereina skirtingus lygius – kai įkrovimo lygis yra nuo 81 % iki 99 %, šviesos diodas mirksi žaliai, o kai lygis mažesnis nei 80 %, jis pradeda pulsuoti geltonai, aiškiai signalizuodamas, kad reikia toliau krauti. Šis paprastas ir intuityvus sprendimas leidžia greitai įvertinti roboto būseną ir atitinkamai planuoti kitą jo naudojimą.

Belaidis patogumas ir paprastas valdymas
„Wybot C1“ yra visiškai belaidis robotas, kuris pašalina susivėlusių laidų problemą. Baigęs darbą, jį galima lengvai išimti iš vandens ir išvalyti. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie vertina patogumą, efektyvumą ir modernias technologijas.

Įtraukta
- Robotas x1
- Filtras x1
- Naudotojo vadovas x1
- Įkroviklis x1
- Greitas informacinis vadovas x1
- Plaukiojančios dalys
- Kabliukas x1
| Gamintojas | Wybot |
|---|
| Modelis | C1 |
|---|
| Baseino matmenys | 120 m² ~ 150 m² |
|---|
| Gylis | 3 m |
|---|
| Įrenginio matmenys | 360 * 390 * 260 mm |
|---|
| Svoris | 8 kg |
|---|
| Veikimo laikas | 120 min. ~ 150 min. |
|---|
| Įkrovimo laikas | 3 val. |
|---|
| Galia | 65 W |
|---|
| Įkrovimo įvestis | 100–240 V, 50–60 Hz |
|---|
| Įkrovimo išvestis | 25,2 V / 1,5 A |
|---|
| Akumo talpa. | 4600 mAh |
|---|
| Filtras | 180 μm |
|---|
| Srauto greitis | 11,5 m3/val. |
|---|
| Judėjimo greitis | 16 m/min. |
|---|
| Atsparumas vandeniui | IPX8 |
|---|
| Programėlės ryšys | Taip |
|---|
| OTA atnaujinimas | Taip |
|---|