„Wybot S2 Solar“ belaidis baseino valymo robotas
„Wybot S2 Solar“ – tai belaidis baseino robotas, skirtas iki 300 m² ploto įleidžiamų ir įleidžiamų baseinų dugnui, sienelėms ir vandens linijoms valyti. Jis veikia iki 150 minučių, turi galingą variklį be šepetėlių, dvigubą įkrovimo sistemą ir kelis režimus. Jį taip pat galite valdyti per programėlę ir sudaryti savaitės tvarkaraščius. Leiskite sau pasinerti į darbą ir patikėkite kasdienį baseino valymą technologijoms!

Dvigubas įkrovimas: saulės ir nuolatinės srovės
Robotas palaiko du įkrovimo režimus, kad būtų užtikrintas lankstumas ir nepertraukiamas veikimas. Stotelė su fotovoltine baterija leidžia jam atkurti 100 % energijos maždaug per 2 dienas saulės spindulių. Tai patogus ir ekologiškas pasirinkimas, puikiai tinkantis vasarai. Kita vertus, nuolatinės srovės įkrovimas leidžia robotą visiškai įkrauti maždaug per 3 valandas. „S2 Solar“ modelio veikimo laikas siekia apie 2,5 valandos. Be to, kai energijos lygis nukrenta žemiau 20 %, įrenginys automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę. Jums nereikia nepamiršti jo įkrauti!

Išmanūs tvarkaraščiai ir valdymas be priežiūros
Naudodamiesi „WYBOT“ programėle galite sudaryti savaitinius valymo grafikus, nustatydami konkretų laiką ir režimus. Robotas automatiškai pradeda valyti pagal grafiką, užtikrindamas, kad jūsų baseinas būtų nuolat švarus. Pamirškite apie rankinį įrenginio paleidimą kiekvieną dieną!

Efektyvus bešepetis variklis ir galingas siurbimas
Naudojamas bešepetis variklis užtikrina aukštą valymo efektyvumą. Vidutinė 3962 GPH siurbimo jėga leidžia greitai pašalinti tokias šiukšles kaip smėlis, lapai, maži akmenys, plaukai, dulkės ar dumbliai. Be to, iki 10 m/min. judėjimo greitis leidžia tolygiai ir kruopščiai pašalinti nešvarumus nuo viso baseino paviršiaus.

Įvairūs valymo režimai ir viso paviršiaus padengimas
„Wybot S2 Solar“ siūlo kelis valymo režimus, apimančius dugną, sienas, vandens liniją ir kombinuotus variantus. Robotas gali dirbti su pasirinktomis vietomis, taip pat išvalyti visą baseiną, kruopščiai aprėpdamas net sunkiai pasiekiamas vietas. Išmanus judėjimo takų optimizavimas sumažina pasikartojimus ir padidina efektyvumą. Būkite tikri, kad kiekvienas kampelis ir plyšys bus spindinčiai švarus!

3D adsorbcijos sistema ir dvigubas filtravimas
Naudojama 3D adsorbcijos sistema sujungia 180 μm tikslumo filtro krepšelį su itin smulkia 40 ppi kempine. Dviejų lygių filtravimas efektyviai surenka įvairaus dydžio priemaišas – nuo smulkių dulkių ir smėlio iki lapų, plaukų ar akmenų. Tai užtikrina, kad vanduo būtų idealiai švarus ir skaidrus.

Valdymas naudojant programėlę
Patogų roboto valdymą užtikrina „WYBOT“ programėlė, skirta „Android“ ir „iOS“ išmaniesiems telefonams. Pavyzdžiui, jos pagalba galite nuotoliniu būdu valdyti įrenginį, paleisti ir sustabdyti jo veikimą, pasirinkti valymo režimus ir planuoti tvarkaraščius. Visos svarbiausios funkcijos yra vos už kelių paspaudimų!

Pritaikyta lauko baseinams
„Wybot S2 Solar“ skirtas įvairių formų lauko baseinams, pavyzdžiui, stačiakampiams, apvaliems ar netaisyklingiems. Jis taip pat puikiai veikia ant įvairių paviršių, įskaitant betoną, vinilą, mozaikas, stiklo pluoštą ar natūralų akmenį. Be to, IPX8 atsparumas vandeniui ir galimybė veikti iki 3 metrų gylyje užtikrina saugų naudojimą baseino aplinkoje.

Įtraukta
- WYBOT S2 Solar baseino robotas x1
- Plaukiojanti meškerė x1
- Kabliukas x1
- Plaukiojantys elementai x2
- Filtro krepšelis x1
- Filtro kempinė x1
- Įkroviklis x1
- Naudotojo vadovas x1
| Gamintojas | WYBOT |
|---|
| Vardas | WYBOT bite74 |
|---|
| Modelis | bičių74 |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Tipas | Belaidis baseino robotas |
|---|
| Darbinė temperatūra | Nuo 5 °C iki 35 °C |
|---|
| Valymo diapazonas | Dugnas, sienos ir vandens linija |
|---|
| Veikimo laikas | Iki maždaug 150 minučių |
|---|
| Maksimalus rekomenduojamas baseino plotas | 300 m² |
|---|
| Baseino tipas | Ant žemės ir užkastas |
|---|
| Baseino paviršiai | Cemento, vinilo grindų dangos, mozaikos ir kitos |
|---|
| Baseino forma | Visos formos |
|---|
| Hidroizoliacijos klasė | IPX8 |
|---|
| Maksimalus vandens gylis | 3 m |
|---|
| Vandentiekio linijų valymas | Taip |
|---|
| Šepetėlio tipas | Didelio greičio priekinis šepetys |
|---|
| Filtras | 180 μm filtro krepšelis + 40 ppi kempinė |
|---|
| Variklis | Bešepetis |
|---|
| Vidutinė siurbimo galia | 3962 GPH |
|---|
| Valdymas | „Bluetooth“ / mobilioji programėlė |
|---|
| Ilgesni valymo ciklai | Ne |
|---|
| Darbo grafikas | Savaitinis |
|---|
| Judėjimo greitis | Iki 10 m/min. |
|---|
| Valymo režimai | 7 režimai |
|---|
| Automatinis parkavimas | Taip |
|---|
| Baterijos tipas | Ličio baterija |
|---|
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
|---|
| Įėjimo įtampa | 100–240 V (kintamoji srovė) 47–63 Hz |
|---|
| Nuolatinės srovės įkrovimo laikas | Maždaug 3 val. |
|---|
| Išėjimo įtampa | 29,4 V / 3 A |
|---|
| Įkrovimo galia | 90 W |
|---|
| Baterijos darbinė temperatūra | Nuo 10°C iki 35°C |
|---|
| Įkrovimo temperatūra | Nuo 5 °C iki 35 °C |
|---|
| Roboto svoris | 8,5 kg |
|---|
| Programos pavadinimas | WYBOT |
|---|
| Reikalinga operacinė sistema | „iOS 15.0“ arba naujesnė versija, „Android 8.0“ arba naujesnė versija |
|---|