C492A belaidis baseino valymo robotas
„Wybot M1“ – tai belaidis robotas, kuris pasirūpins jūsų baseino valymu. Įrenginys vienu įkrovimu gali veikti iki maždaug 5 valandų, turi 120 vatų variklį ir 15 m³/h (3963 GPH) srautą, kad efektyviai pašalintų nešvarumus nuo dugno, sienų ir vandens linijos. Jis taip pat palaiko 6 valymo takus ir 7 režimus, todėl galite pritaikyti jo veikimą pagal savo poreikius. Robotas puikiai tiks iki 400 kv. pėdų baseinuose.

Išmanus maršrutų planavimas ir didelis valymo tikslumas
Pažangi navigacijos sistema, pagrįsta šešių ašių giroskopu ir infraraudonųjų spindulių jutikliu, leidžia robotui tvarkingai ir be susidūrimų planuoti valymo maršrutus. „Wybot M1“ juda 6 skirtingais maršrutais, todėl gali kruopščiai padengti visą baseino paviršių, netyčia nepraleisdamas dalių. Įrenginys maršrutą pasirenka automatiškai, o prireikus tai galite padaryti patys, naudodami eksperto režimą.

Galinga siurbimo ir dviguba filtravimo sistema
Robotas aprūpintas galingu 120 W bešepetėliniu varikliu, kuris sukuria stiprų siurbimą, reikalingą efektyviai surinkti tiek smulkias, tiek didesnes šiukšles. Be to, dviejų lygių filtravimo sistema efektyviai sulaiko lapus, smėlį ir kitus vandenyje esančius nešvarumus. Visa tai leidžia labai lengvai palaikyti baseino švarą!

Dugno, sienų ir vandens linijos valymas
„M1 Wybot“ robotas gali dirbti ne tik baseino dugne. Jo konstrukcija leidžia jam lipti sienelėmis ir efektyviai išvalyti vandens liniją, kur dažniausiai kaupiasi nešvarumai. Įrenginys taip pat gali dirbti su iki maždaug 3 cm aukščio rampomis, laipteliais ir kanalizacija, todėl gali dirbti be nereikalingų trikdžių. Jums nereikės nerimauti, kad robotas kažkur užstrigs ir reikės jį rankiniu būdu perstatyti!

Veikimo režimai ir tvarkaraščiai programėlėje
Robotas veikia su programėle, kuri leidžia, be kita ko, pasirinkti vieną iš 7 veikimo režimų. Galimos parinktys: viso baseino valymas, tik dugno, sienų arba vandens linijos valymas, pirmiausia sienų, o tada dugno valymas, „Eco Floor“ ir „Turbo Floor“. Taigi galite lengvai pritaikyti įrenginio veikimą pagal savo poreikius! Taip pat yra ciklo laikmačio funkcija, leidžianti suplanuoti ciklinį valymą. Šis sprendimas leidžia palaikyti baseino švarą nereikalaujant kaskart rankiniu būdu paleisti roboto.

Jis puikiai tiks įvairiuose baseinuose
M1 puikiai tiks įvairių formų baseinuose ir lengvai bus naudojamas ant daugelio paviršių, tokių kaip vinilas, stiklo pluoštas, betonas, keraminės plytelės ir akmuo. Jis veikia iki 3 metrų gylyje, o galingos 10 000 mAh baterijos dėka veikia iki maždaug 5 valandų. Savo ruožtu, įkrovimas truks tik apie 3,5 valandos.

Patogus naudojimas ir lengva priežiūra
Kai įkrovos lygis jau žemas, robotas automatiškai privažiuoja prie baseino krašto, todėl jį lengva išimti iš vandens ir prijungti prie elektros tinklo įkrovimui. Be to, dėl išmanaus dizaino filtrus galima greitai ir patogiai pasiekti, todėl galite juos akimirksniu išskalauti ir paruošti tolesniam naudojimui. Pamirškite sudėtingą, daug laiko reikalaujančią priežiūrą!

Įtraukta
- Valymo robotas x1
- 2 filtrai
- Lipnūs blokeliai x6
- Naudotojo vadovas x1
- Greito paleidimo vadovas x1
- Įkroviklis x1
- Kabliukas x1
| Gamintojas | WYBOT |
|---|
| Modelis | WYBOT M1 |
|---|
| Maksimalus rekomenduojamas baseino plotas | 400 m² |
|---|
| Maks. gylis | 3 m |
|---|
| Matmenys | 460 × 420 × 230 mm |
|---|
| Svoris | 11 kg |
|---|
| Veikimo laikas | Iki maždaug 5 val. |
|---|
| Įkrovimo laikas | Maždaug 3,5 val. |
|---|
| Baterijos įtampa | 25,5 V |
|---|
| Galia | 120 W |
|---|
| Baterijos talpa | 10000 mAh |
|---|
| Įkroviklio įėjimo įtampa | 100–240 V, 47–63 Hz |
|---|
| Įkroviklio išvestis | 29,4 V / 4 A |
|---|
| Filtravimo tipas | Dviejų lygių |
|---|
| Srauto pajėgumas | Iki 15 m³/val. (3963 GPH) |
|---|
| Judėjimo greitis | Iki 10 m/min. |
|---|
| Apsaugos klasė | IPX8 |
|---|
| OTA atnaujinimai | Prieinama |
|---|
| Programėlės ryšys | Prieinama |
|---|