Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Talpa | 3028 L/h |
| Maitinimas | 220-240 V |
| Žarnos skersmuo | 32 mm |
|
Reikalingas įterpti smėlis |
Smėlis 0,45-0,85 mm |
| Bako talpa | 8,5 kg |
| Galia | 85 W |
| Naudojimas baseinuose | Nuo 1000 l iki 18100 l |
| 6 padėčių vožtuvas | Taip |
| Filtrui tinka |
Specialusis filtravimo smėlis Filtravimo kamuoliukai |
| Valdymo vožtuvas | Taip |
| Tablečių dozatorius | Taip |
| Pirminis filtras | Lengvai atskiria lapus ir kt. |
| Antikorozinis bakas | Taip |
| Visi siurblio veikimui reikalingi elementai yra įtraukti į komplektą | Taip |
| Svoris | 8 kg |
| Pakuotės dydis | 36 cm x 36 cm x 54 cm |