Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
bo. Magnetinė piešimo lentelė, 27x22 cm
Kasetė baseino filtrui 29005, 14 x 25 cm
Filtrą rekomenduojama keisti kas dvi savaites
Savybės:
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 250 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 145 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 145 mm |
| Plastikas (be pet) | 9.2 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Modelio pavadinimas | 29005 |
| Gamintojo prekės serija | Filter cartridge type b |
| Savybės | |
| Suderinamumas | 28633eg, 2500 gph cartridge filter pump |
| Modelio pavadinimas | 29005 |