Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Priežiūros rinkinys |
| Produkto spalva | Mėlyna, balta |
| Žarnos skersmuo | 3,2 cm |
| Žarnos ilgis | 6 m |
| Veikimo charakteristikos | |
| Didžiausias srautas | 2006 l/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,13 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami priedai | Taip |
| Modelio pavadinimas | mx-13449 |