Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti| Baterijos tipas | Ni-MH |
| Įkrovimas | 8 val. |
| USB-A įkrovimas (5 V⎓ / ≥1 A) | Taip |
| Veikimo laikas | 60 min. |
| Baterijos būklė | Įkrovimo indikatorius |
| Rankenėlė | Ergonomiška rankenėlė |
| Apdaila | Juoda |
| Patogumas | Valymo šepetėlis |
| USB-A (adapteris nepridėtas) | Taip |
| Kelionei ir laikymui | Įprastas krepšelis |
| Atsparumas vandeniui | Plaunami priedai |
| Kūno vieta | Veidas ir plaukai |
| Įrankiai ir priedai | 7 |
| Ilgio nustatymai | 0,5–16 mm |
| Tikslumo žingsniai | Valdymas iki 1 mm |
| Kirpimo ašmenys | Savaime pasigalandantys, švelnūs odai |
| Specialūs | Nosies ir ausų kirptuvas |
| Reguliuojama | 3–7 mm |
| Plaukai | 12 mm |
| Plaukai | 16 mm |
| Trumpi barzdaplaukiai | 1 mm |
| Trumpi barzdaplaukiai | 2 mm |