Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Braun |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Net weight | 0.012 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Foil head Kombipack 21B Compatible with Series 3 shavers |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0002668 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 23 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Paper/Pasteboard | 9.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Producer | Braun |