PZL Sędziszów WP40-3X Kuro filtro įdėklas
ūgis:
71,5 mm
Išorinis skersmuo:
87 mm
Skylės skersmuo viršutiniame dangteliuose:
19 mm
Skylės skersmuo apatiniame dangtelyje:
32 mm
Komentarai:
-
Siūlomų produktų nuotraukos yra iliustracinės, o tikroji išvaizda gali skirtis nuo pateiktų nuotraukų.
pakaitalai / originalūs numeriai:
ac delco acd159
ac delco acd59
ac delco acd93
Baldwin BF825
3134477R92
atvejis
3144117R91
Caterpillar 5W6081
Caterpillar 676987
Cav 7176/901
L131 čempionas
Citroen 190632
Claas 602390
Crosland 533
Crosland 544
Crosland 555
Crosland 566
Daewoo 79509084
Donaldson P556245
Donaldson P559328
fiamm ft4788
Filtras PM819/1
„FleetGuard“ FF167
fram c1191pl
Iveco 9918114
JCB 32/400701
JCB F8251
JELCZ 359.15.284
John Deere 17387
KNECHT KX23
Linde 9830520
MAN 81.12000.0038
Mann p917x
Masfe 1013890M1
Masfe 1013891m1
Masfe 1021350
Masfe 1021351
Masfe 1024386M1
Masfe 151890
Masfe 1640997
Masfe 1712202
Masfe 1712202M1
Masfe 1802271
Masfe 1841890
Masfe 1841890M91
Masfe 1851890
Masfe 1851890M1
Masfe 1879513
Masfe 1896074M91
Masfe 1896096
Masfe 1951890M1
Masfe 2236295
Masfe 2650017
Masfe 2651117
Masfe 26540017
Masfe 26560017
Masfe 26560110
Masfe 26561117
Masfe 2656611
Masfe 2656613
Masfe 2656621
Masfe 2871492m1
Masfe 3405418M1
Masfe 3405418M2
Masfe 504239
Masfe 57766
Masfe 835944
Masfe 835994M92
Masfe 836218M91
Masfe 851890
Masfe 866155
Masfe 868014
Masfe 870971
Masfe 883786M91
Masfe 890971
Masfe 960689
Motorcraft EFG005
Perkins 26560017
Purflux CS157A
Renault 770110100
Sofima S7112NC
UFI 24.360.01
Ursus 26560017
PZL Sędziszów S.A. Tai yra pasaulinė filtrų produktų srities lyderė. 75 metus gaminame degalų, oro ir tepimo aliejų, skirtą visų rūšių varikliams ir darbiniams prietaisams, oro filtravimui, darbinei terpei ir aušinimo skysčiui. Beveik 60 metų įmonė taip pat vykdė pažangius tyrimus šių prietaisų technologijos plėtros srityje. Į bendrovės pasiūlymą įeina daugiau nei 2000 produktų, pagamintų gamykloje Sędziszów Małopolski. Gamyba remiasi tik aukščiausios kokybės žaliavomis, o gamybos technologiją užpatentavo PZL Sędziszów S.A tyrimų centro inžinieriai.
alyvos filtrai
Tinkamas maitinimo bloko sutepimas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, turinčių įtakos jo efektyvumui. Efektyvus priemaišų pašalinimas iš tepalų yra labai svarbus, todėl mes siūlome aukštos kokybės naftos filtrus. „PZL Sędziszów“ gamina savo technologiškai pažengusį mašinų parką, naudodamas įvairias filtravimo medžiagas. Filtravimo kasečių ir specializuotų alyvų naudojimas sumažina pagrindinio variklio gedimo riziką ir žymiai prailgina jo tarnavimo laiką.
degalų filtrai
Net aukščiausio kokybės benzino, dyzelino ar mazuto gali būti priemaišų, kurios turėtų būti tinkamai filtruojamos. Atrodo, kad mažos dalelės kelia rimtą grėsmę variklio efektyvumui, todėl verta naudoti efektyvius degalų filtrus. PZL Sędziszów gamina tokius filtrų elementus, kurie yra plačiai naudojami. Filtrų įdėklai, pagaminti iš modernių medžiagų, gali būti lengvai pritaikomi prie konkretaus mašinos ar maitinimo bloko.
oro filtrai
Kiekvieno vidinio degimo variklio gyvybingumas ir efektyvumas, be kita ko, priklauso nuo grynumo ir oro filtrų efektyvumo. Jie pirmiausia yra atsakingi už nedidelių teršalų gaudymą, kurie, patekę į degimo kamerą, gali rimtai sugadinti galios vienetą. Dėl šios priežasties „PZL Sędziszów“ siūlo tik geriausius oro filtrus, pagamintus iš modernių filtrų medžiagų, pritaikytų veikti sunkiomis sąlygomis.