M-TECH Halogeninė lemputė P43t H4 24V/100/90W
  • Varlė kodas 15895675
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Autoreka"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 15895675
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Autoreka"
Rekvizitai
rating 4.7
M-TECH Halogeninė lemputė P43t H4 24V/100/90W kaina
add to cart Į krepšelį 3.93
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 3.93
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Lemputė: H4, 24V
Halogeninė lemputė P43t H4 24V/100/90W
Modelis: H4
Bazė: P43t
Spalva: Skaidri
Nominalus galingumas: 100/90W
Nominali įtampa: 24V
Kodai:
 Z978
P43t
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-09-12
Minusai: Vienintelis trūkumas yra tai, kad ši lemputė veikia tik su 24V maitinimo įtampa, todėl ji netinka automobiliams, kurie naudoja 12V sistemą.
Specifikacija
  • Gamintojas M-TECH
  • Lemputės tipas Halogeninė
  • Įtampa 24V
  • Galia 100W
  • Jungtis H4
  • Cokolis P43t
Panašios prekės
M-TECH Halogeninė lemputė H1 24V 70W
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
M-TECH Halogeninė lemputė H1 24V 70W kaina
M-TECH Halogeninė lemputė H7 24V / 70W
  • GamintojasM-TECH
  • Lemputės tipasH7
  • Įtampa (V)24
  • Kiekis pakuotėje
M-TECH Halogeninė lemputė H7 24V / 70W kaina
M-TECH Halogeninė lemputė H4 24V 75/70W
M-TECH Halogeninė lemputė H4 24V 75/70W kaina
OSRAM Automobilinė lemputė H4 75/70W 24V 1vnt
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
OSRAM Automobilinė lemputė H4 75/70W 24V 1vnt kaina
M-TECH Halogeninė lemputė BAW9s HY21w 12V/21W
  • Įtampa (V)12
  • Kiekis pakuotėje
M-TECH Halogeninė lemputė BAW9s HY21w 12V/21W kaina
M-TECH Halogeninė lemputė 3156 W2,5x16d 12V/27W AMBER kaina
M-TECH Halogeninė lemputė P27w W2,5x16d 3156 12V
  • Įtampa (V)12
M-TECH Halogeninė lemputė P27w W2,5x16d 3156 12V kaina
M-TECH LED lemputė C5W 42mm 12V Canbus
  • Liko tik: 1 vnt.
M-TECH LED lemputė C5W 42mm 12V Canbus kaina
M-TECH Halogeninė lemputė HB3-9005 12V/60W
M-TECH Halogeninė lemputė HB3-9005 12V/60W kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Pelė Port Designs Office Pro Silent Balta
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Pelė Port Designs Office Pro Silent Balta kaina
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Kitchen organiser for cutlery drawer container kaina
  • Įvertinimas 5.0 (9)
ColorWay Photo Paper | PM220100A4 | Matte | Baltas | 220 g/m² | A4 kaina
-29 %
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Vidurinės sofos dalys su pagalvėlėmis, 2vnt., impregnuota pušis kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Basil Hyundai Virtuvinės svarstyklės Virtuvės svarstyklės - KVE893C kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
InLine 0.5m - U / UTP maitinimo kabelis - 1000 Mbps - Cat6 - RJ45 - baltas (71655W) kaina
-3 %