Įrenginys SINUS-600 konvertuoja įvesties įtampą iki 230V AC reikšmės.
| Tipas : | Įtampos padidinimas, DC/AC |
| Maitinimo įtampa : | 10.5 V ... 15.5 V DC |
| Įvesties srovė : | max. 38 A |
| Išvesties įtampa : | 220 V ... 230 V AC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Galia : | 600 W (max), 300 W (nuolatinis darbas) |
| Efektyvumas : | 82 % (esant pilnai apkrovai) |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Perkaitimo |
| Svoris : | 0.87 kg |
| Matmenys : | 198 x 108 x 60 mm |