Įtampos keitiklis GYS MSW82000
  • Varlė kodas 10232352
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas UAB "AUVIRAS"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Įtampos keitiklis GYS MSW82000
  • Varlė kodas 10232352
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas UAB "AUVIRAS"
Rekvizitai
rating 4.7
Įtampos keitiklis GYS MSW82000 kaina
add to cart Į krepšelį 224.10
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 224.10
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Įtampos keitiklis GYS MSW82000 aprašymas - Prekės nuotrauka
GYS (Prancūzija)
GYS projektuoja ir gamina tris produktų asortimentus:
GYS infrastruktūra:
  • Tyrimai ir plėtra. Su daugiau nei 90 inžinierių ekspertų, dirbančių įvairiose srityse (elektronikos, mechanikos ir kt.), MTEP skyrius teikia nuolatines aukštųjų technologijų produktų naujoves. 2014 m. GYS įkūrė svarbią investiciją, atidarydama naują tyrimų centrą, kad mūsų mokslininkai galėtų toliau kurti inovatyvius sprendimus ir patobulinimus. Klausydamiesi klientų ir derindami šią informaciją su mūsų inžinierių patirtimi, GYS gali nuolat pasiūlyti naujus produktus, atitinkančius vartotojų poreikius.
GYS DNR: investuokite į ateitį
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-01
Pliusai: Galingas įtampos keitiklis su maksimalia išvesties galia 8000 W Turi daugybę saugumo funkcijų, įskaitant perkrovos, perkaitimo ir trumpo jungimo apsaugą Gali būti naudojamas su įvairiais elektros prietaisais, įskaitant variklius, transformatorius ir kt.
Minusai: Gali būti per brangus kai kuriems vartotojams
Specifikacija
  • Gamintojas GYS
  • Pristatymas lietuvoje 2-5 darbo dienos
  • Galingumas 2000W
  • Įtampa (išėjimo) 230V
  • Naudojama įtampa 24V
  • Matmenys (mm) 350x200x98
  • Analogas MODIFIED SINE WAVE INVERTER 24V>230V
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
GYS Įtampos keitiklis PSW1002W RC-12 1000W, 12V kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Automobilio įtampos keitiklis Manta, 500W kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
GYS Įtampos keitiklis PSW1502W-RC-12 1500W, 12V kaina
  • Pristatymas į namus 6-10 d. d.
Įtampos keitiklis, 3000 VA, 110/220V kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Įtampos keitiklis Qoltec Pure Sine Wave Monolith (51939) 2000W 24V kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Azo Digital Converter Azo 3080 VDC / 24 VDC PS- 500- 24V 500W kaina