Extralink OPIP-600W įtampos keitiklis
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
rating 4.5
Extralink OPIP-600W įtampos keitiklis kaina
ar
add to cart Į krepšelį 93.25
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 93.25
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
„Extralink OPIP-600W“ grynos sinusinės bangos įtampos keitiklis „Extralink OPIP-600W“ grynos sinusinės bangos įtampos keitiklis yra įrenginys, kuris konvertuoja akumuliatoriaus išėjimo įtampą (nuolatinę srovę, DC) į 230 V kintamąją srovę iš elektros tinklo. 230 V kintamoji srovė yra elektros energijos tiekimo įmonių tiekiama srovė, skirta maitinti standartinius buitinius prietaisus, tokius kaip televizoriai, šaldytuvai, radijo imtuvai, šviestuvai, arba įkrauti nešiojamuosius kompiuterius / mobiliuosius telefonus ir kt. Jei jūsų akumuliatorius jau įkrautas, prijungus keitiklį, galėsite maitinti buitinius prietaisus vietose, kur nėra prieigos prie elektros tinklo, pavyzdžiui, kemperyje, namelyje ant ratų, valtyje, sode ar kitoje atokioje vietoje. Inverteriai taip pat idealiai tinka autonominėms sistemoms ir atsarginėms maitinimo sistemoms atsitiktinio elektros energijos tiekimo nutraukimo atveju. Tai grynos sinusinės bangos keitiklis, o tai reiškia, kad 230 V kintamosios srovės išvestis harmoningai seka sklandžią sinusinę bangą ir yra beveik identiška standartiniam elektros tinklui. Grynos sinusinės bangos išvestis yra žymiai geresnė nei stačiakampė arba modifikuota sinusinė banga įrenginiams valdyti. Šis modelis gali generuoti 600 W nuolatinės galios ir iki 1200 W maksimalios galios (didžiausia rezervinė galia yra naudinga, jei įrenginiui veikti reikia daugiau energijos nei nuolatiniam veikimui). Be to, keitiklis turi USB prievadą, skirtą maitinti su USB suderinamus įrenginius (pvz., mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, nešiojamuosius kompiuterius, MP3 grotuvus ir kt.).
Specifikacija
  • Gamintojas Extralink
  • Modelis
    18082
  • Paskirtis CE+WEEE
  • Įvesties įtampa (maks.) 12
  • Momentinė galia 1200
  • Svoris 2.030
  • Plotis 19.00
  • Aukštis 27.50
  • Išvesties įtampa (maks.) 230
  • Nuolatinė galia 600
  • Spalva Plieninis, juodas
  • Modelio pavadinimas
    EX.18082
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Įvertinimas 5.0 (832)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Alkotesteris Alcodetector EC3 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Išpardavimas Išpardavimas
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI
  • GamintojasMIO
  • Filmavimo raiška
  • Ekrano įstrižainė (coliais)20.0
  • Matymo kampas
  • Max. atminties kortelės dydis (GB)
  • Įvertinimas 5.0 (47)
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI kaina
-7 %
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Transformatorius VOLT POLSKA 230V/110V 3000VA kaina
VP 3000 230VAC/110VAC VOLTAGE CONVERTER kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Volt Polska Sinus keitiklis 800/1600W 12V / 230V kaina
-10 %
  • Liko tik: 4 vnt.
Volt sinusinis 1600 24/230v (800/1600w) įtampos keitiklis kaina
-10 %
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Įtampos keitiklis Geko SINUS 12V/230V 500/1000W (10) kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Volt Polska IPS-2000N keitiklis 24V / 230V 1000/2000W kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Qoltec Przetwornica napięcia MS Wave | 12V na 230V | 1500/3000W | USB | Kompatybilna su LiFePO4 GEL AGM kaina
Qoltec Przetwornica napięcia MS Wave | 12V na 230V | 1000/2000W | USB | Kompatybilna su LiFePO4 GEL AGM kaina
Volt Polska IPS-2000N keitiklis 12V / 230V 1000/2000W kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Godox UB-L2 60 Translucent L Size Umbrella 150cm kaina
Alca plast x ALCA Valytuvas Special 38cm standartinis kaina
Etja Oleje, 50 ml
  • GamintojasEtja
  • Talpa (ml)
  • Liko tik: 1 vnt.
Etja Oleje, 50 ml kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Delock adapteris USB 2.0 Micro-B moteriškas > USB Type-C™ 2.0 vyriškas vario spalvos kaina
-5 %