NEATA LFP24200 25.6V 200Ah Lithium Ion akumuliatorius su Bluetooth
  • Varlė kodas 40746428
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas UAB "AUVIRAS"
Rekvizitai
rating 4.7
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 40746428
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas UAB "AUVIRAS"
Rekvizitai
rating 4.7
NEATA LFP24200 25.6V 200Ah Lithium Ion akumuliatorius su Bluetooth kaina
add to cart Į krepšelį 946.20
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 946.20
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
NEATA LFP24200 25.6V 200Ah Lithium Ion akumuliatorius su Bluetooth aprašymas - Prekės nuotrauka
Produkto pristatymas
Prekės savybės
  • Integruota ličio geležies baterija, 70% lengvesnė nei švino rūgšties baterija,
  • Ilgesnis tarnavimo laikas (iki 6000 įkrovimo ciklų, SLA yra 500 kartų), tiesioginis gamintojas,
  • Pasaulinė techninė pagalba,
Specifikacija
  • Gamintojas Neata
  • Ip klasifikacija IP65 (atsparus dulkėms ir purslams)
  • Bluetooth Taip
  • Įtampa (v) 25.6V
  • Įkrovimo srovė 200A (maksimali)
  • Aukštis (mm) 220
  • Talpa (wh) 5120Wh
  • Svoris (kg) 43.0
  • Plotis (mm) 269
  • Analogas LiFePo4 24V-200Ah
  • Talpa (ah) 200Ah
  • Korpuso dydis SLA 24-200 (~525x270x240)
  • Ilgis (mm) 520
  • Ciklų skaičius ≥ 6000 ciklų prie 80% (DOD)
  • Akumuliatoriaus tipas Lithium-Ion Phosphate LiFePO4
  • Gnybtų tipas M8
  • Pristatymas lietuvoje 2-5 darbo dienos
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Neata
  • Skirtas
Atsiliepimai (0)
Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika
Patarimai
Populiariausios medžiagos, skirtos …
Skaityti daugiau
Pasak Varlė.lt …
Panašios prekės
NEATA LFP24200 25.6V 200Ah Lithium Ion akumuliatorius
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
  • Skirtas
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
NEATA LFP24200 25.6V 200Ah Lithium Ion akumuliatorius kaina
Energy Research 25.6V 100Ah Lithium Ion gilaus iškrovimo akumuliatorius
  • GamintojasEnergy Research
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
  • Ilgis (mm)
  • Plotis (mm)
  • Aukštis (mm)
  • Liko tik: 4 vnt.
Energy Research 25.6V 100Ah Lithium Ion gilaus iškrovimo akumuliatorius kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
TOPBAND T-Premium R-T12200B 12.8V 200Ah IP67 Lithium Ion gilaus iškrovimo akumuliatorius su pašildymu kaina
TOPBAND T-Premium R-T12200B 12.8V 200Ah IP67 Lithium Ion gilaus iškrovimo akumuliatorius su pašildymu
  • GamintojasTopband
  • Ilgis (mm)
  • Plotis (mm)
  • Aukštis (mm)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Rebelcell 12V 70Ah Lithium Ion akumuliatorius
  • GamintojasRebelcell
  • Liko tik: 3 vnt.
Rebelcell 12V 70Ah Lithium Ion akumuliatorius kaina
NEATA LFP48-100 51.2V 100Ah Lithium Ion akumuliatorius su Bluetooth kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
NEATA LFP48-100 51.2V 100Ah Lithium Ion akumuliatorius
NEATA LFP48-100 51.2V 100Ah Lithium Ion akumuliatorius kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
ULTIMATRON ULS 12-150 12.8V 150Ah (heater) Lithium Ion gilaus iškrovimo akumuliatorius
  • GamintojasULTIMATRON
  • Liko tik: 1 vnt.
ULTIMATRON ULS 12-150 12.8V 150Ah (heater) Lithium Ion gilaus iškrovimo akumuliatorius kaina
Rebelcell 12V 70Ah Outdoorbox Lithium Ion akumuliatorius
  • GamintojasRebelcell
  • Liko tik: 1 vnt.
Rebelcell 12V 70Ah Outdoorbox Lithium Ion akumuliatorius kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Hama Flexible, USB-C - Lightning, 1,5m, silikon, balta
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Hama Flexible, USB-C - Lightning, 1,5m, silikon, balta kaina
Gembird Cablexpert | USB 2.0 A tipo kištukas, A tipo lizdas | USB-A į USB-A
  • GamintojasGembird
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaB, A
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (26)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Gembird Cablexpert | USB 2.0 A tipo kištukas, A tipo lizdas | USB-A į USB-A kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Fluval C2 Poly kempinė 3vnt kaina
LĖLĖ 12CM EVI DREAM PRINCESS SIMBA WB
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
LĖLĖ 12CM EVI DREAM PRINCESS SIMBA WB kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Laikrodis Watches Lee Cooper Men LC06495.530 kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Adapteris USB Alogic USB-C - USB Sidabrinė (ULCAMN-SLV) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Hewlett Packard (HP) Maitinimo šaltinis HP 150 W, 5 mm, 7.7 A, 19,5 V (917649- 850) kaina