Fiamm AKUMULIATORIUS FTX4L-12B 3AH 50A
  • Varlė kodas 51482514
  • Liko tik: 5 vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 51482514
  • Liko tik: 5 vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Fiamm AKUMULIATORIUS FTX4L-12B 3AH 50A kaina
add to cart Į krepšelį 18.68
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 18.68
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės ženklas- Fiamm. Akumuliatoriaus tipas- Švino rūgštinis. Akumuliatorius skirtas- Motociklams, sodo technikai. Įtampa- 12 V. Akumuliatoriaus talpa- 3 Ah. Startinės srovės galingumas- 50 A. Poliškumas- + - . Ilgis- 11.3 cm. Plotis- 7 cm. Aukštis- 8.5 cm. Svoris- 1.4 kg. Privaloma garantija- 24 mėn.
Specifikacija
  • Gamintojas Fiamm
  • Svoris 1.41
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Fiamm
  • Skirtas
Atsiliepimai (0)
Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika
Patarimai
Populiariausios medžiagos, skirtos …
Skaityti daugiau
Pasak Varlė.lt …
Panašios prekės
Lp Batteries Landport Akumuliatorius 3 Ah 50A EN 12V
  • GamintojasLp Batteries
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
  • Skirtas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Lp Batteries Landport Akumuliatorius 3 Ah 50A EN 12V kaina
Fulbat Akumuliatorius 7.2 Ah 6V AGM
  • GamintojasFulbat
  • TipasAGM
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
Fulbat Akumuliatorius 7.2 Ah 6V AGM kaina
Landport Akumuliatorius 2.9 Ah 12V AGM
  • GamintojasLandport
  • TipasAGM
  • Liko tik: 4 vnt.
Landport Akumuliatorius 2.9 Ah 12V AGM kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Akumuliatorius Carmotion Jungiklis akumuliatoriaus maitinimui 12/24V iki 2000A kaina
Landport Akumuliatorius 1.2 Ah 12V AGM
  • GamintojasLandport
Landport Akumuliatorius 1.2 Ah 12V AGM kaina
Exide Akumuliatorius 1.2 Ah 18A EN 12V AGM
  • GamintojasExide
Exide Akumuliatorius 1.2 Ah 18A EN 12V AGM kaina
Fulbat Akumuliatorius 2.3Ah 12V AGM
  • GamintojasFulbat
Fulbat Akumuliatorius 2.3Ah 12V AGM kaina
  • Įvertinimas 5.0 (16)
  • Liko tik: 1 vnt.
Akumuliatorius Satra Akumuliatorių įkroviklis automatinis LCD 12V 6A 4-100Ah kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Curver Kreivas (232429) kaina
Dėklas Tech21 – Evo Armor – Dangtis – iPhone 16 Pro – MagSafe – žalia
  • GamintojasEvo
  • Apytikslis modelisiPhone 16 Pro
  • Įstrižainė (coliais)
  • Telefono gamintojasApple
  • Spalva
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Dėklas Tech21 – Evo Armor – Dangtis – iPhone 16 Pro – MagSafe – žalia kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Baltas pintas krepšelis 114 l kaina
-7 %