Ventiliatorius Titan TFD- B5015M12B
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Ventiliatorius Titan TFD- B5015M12B kaina
add to cart Į krepšelį 16.42
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 16.42
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Titan TFD-B5015M12B. Tinka: Kompiuterio dėklas, Tipas: Ventiliatorius, Ventiliatoriaus skersmuo: 5 cm. Gaminio spalva: juoda. Energijos sąnaudos (įprastai): 1,68 W, Įtampa: 142 V. Plotis: 50 mm, Gylis: 15 mm, Aukštis: 50 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Pliusai: Kompaktiškas dydis Aukštas sukimosi greitis Ilgas gyvybingumas
Minusai: Gana didelis triukšmo lygis
Specifikacija
  • Gamintojas Titan
  • Modelis
    TFD-B5015M12B
  • Axial/radial Radial
  • Triukšmo lygis (db) 35,6 dB
  • Matmenys 50 x 50 x 15 mm
  • RPM 4500 aps./min
  • Oro kiekis per valandą 3.03 cfm
  • Medžiaga Titanas
  • Įvesties įtampa 12 V
  • Tipas ventiliatorius
  • Modelio pavadinimas
    TFD-B5015M12B
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
Creality 3D Sermoon V1 Pro 5015 hidraulinis ventiliatorius L150 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Alphacool ES D-Plug, 31.5-46.5mm, G1/4 male to G1/4 male – juodas kaina
PrimaCreator Creality K1/ K1 Max žalvarinis antgalis 0.8 mm - 1 vnt. kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Fan Titan Žalias Vision 92mm (TFD- 9225GT12Z / V2RB) kaina
Ventiliatorius Titan
Ventiliatorius Titan kaina
Kolink ARGB 1-6 splitter cable – 30cm, baltas
  • GamintojasKolink
  • Skersmuo (mm)
  • Apšvietimas
Kolink ARGB 1-6 splitter cable – 30cm, baltas kaina
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
Arctic Cooling ARCTIC P12 PRO LN juodas | Gehäuselüfter kaina
-22 %
  • Liko tik: 3 vnt.
XSPC PURE coolant concentrate, 150 ml – pink, UV kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
PGYTECH trikojo laikiklio adapteris DJI Osmo Action (P-11B-023) kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Blow SAT INVERTO SINGLE PREMIUM kaina
intAct OLDTIMER 09611 6V 96Ah 390A (EN) akumuliatorius
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
intAct OLDTIMER 09611 6V 96Ah 390A (EN) akumuliatorius kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Tabac Original Purškiamas dezodorantas, 200ml kaina
Moteriškos kojinės „Begėdė“
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Moteriškos kojinės „Begėdė“ kaina
Medinė lentelė "Įkurtuvių proga" kaina
Equip Equip Glasfaserkab. LC / PC Pigtail Multi Mode Duplex OM2 2.0m kaina
LOGILINK CU0040 USB 3.0 tipo A tipo kabelis, skirtas A tipo dl. 3 m
  • GamintojasLogiLink
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaUSB-A, A
  • Jungties versija,
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
LOGILINK CU0040 USB 3.0 tipo A tipo kabelis, skirtas A tipo dl. 3 m kaina
-4 %