Ventiliatorius Titan TFD- 8025M12B
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
rating 4.5
Ventiliatorius Titan TFD- 8025M12B kaina
add to cart Į krepšelį 14.97
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 14.97
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Titanas TFD-8025M12B. Tinka: Kompiuterio dėklas, Tipas: Ventiliatorius, Ventiliatoriaus skersmuo: 8 cm. Gaminio spalva: Juoda, Medžiaga: Plastikas, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(ai). Energijos sąnaudos (įprastos): 1,32 W, Įtampa: 12 V, Nominali srovė: 0,11 A. Plotis: 80 mm, Gylis: 80 mm, Aukštis: 25 mm. Jungtis (-ės): 3 kontaktų
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-18
Minusai: Trūksta reguliuojamo greičio, veikia tik vienu intensyvumu.
Specifikacija
  • Gamintojas Titan
  • Modelis
    TFD-8025M12B
  • Tipas ventiliatorius
  • Medžiaga Titanas
  • Skersmuo 80 mm
  • Matmenys 80 x 25 x 80 mm
  • Triukšmo lygis (db) 25 dB
  • RPM 2500 aps./min
  • Oro kiekis per valandą 25.02 cfm
  • Įvesties įtampa 12 V
  • Modelio pavadinimas
    TFD-8025M12B
  • Modelio pavadinimas
    TFD-8025M12B
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Noiseblocker juodos spalvosSilent korpuso ventiliatoriusX1 – 80mm kaina
Akasa AK-FN076 Slimline PWM Fan – 80mm
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Akasa AK-FN076 Slimline PWM Fan – 80mm kaina
Ventiliatorius Titan
Ventiliatorius Titan kaina
Noctua NF-R8 redux 1200 Kompiuterio dėklas Fan 8 cm Juodas, Pilkas
  • GamintojasNoctua
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Aukštis (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Noctua NF-R8 redux 1200 Kompiuterio dėklas Fan 8 cm Juodas, Pilkas kaina
Noctua NF-R8 redux-1800 PWM Kompiuterio dėklas Fan 8 cm Juodas, Pilkas
  • GamintojasNoctua
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Aukštis (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Noctua NF-R8 redux-1800 PWM Kompiuterio dėklas Fan 8 cm Juodas, Pilkas kaina
Qoltec GT 8025 ventiliatorius | 19dBA | 12V | 3PIN | Tyli
  • GamintojasQoltec
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Qoltec GT 8025 ventiliatorius | 19dBA | 12V | 3PIN | Tyli kaina
Noctua NF-R8 redux-1800 Kompiuterio dėklas Fan 8 cm Juodas, Pilkas
  • Įvertinimas 5.0 (6)
Noctua NF-R8 redux-1800 Kompiuterio dėklas Fan 8 cm Juodas, Pilkas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Inter Tech CPU aušinimas Argus T-200 (88885434) kaina
CPU aušintuvas Zalman CNPS80F
  • Pristatymas į namus 0-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
CPU aušintuvas Zalman CNPS80F kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Vinilinė plokštelė Stephanie ‎– Live Your Life
  • Autorius
  • Žanras
  • Leidimo metai1986
  • LeidėjasSweden
  • Plokštelės būklė
  • Voko būklė
  • Liko tik: 1 vnt.
Vinilinė plokštelė Stephanie ‎– Live Your Life kaina
Clementoni Dėlionė 24 vnt. - Žmogus-voras
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Clementoni Dėlionė 24 vnt. - Žmogus-voras kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Kojinės "I love my girlfriend this much" kaina
DEWALT pjovimo diskas 165x20mmx48z ATB
  • GamintojasDewalt
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Įvertinimas 5.0 (1)
DEWALT pjovimo diskas 165x20mmx48z ATB kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
BAHCO BIMETALINĖ SKULĖ 152mm kaina
Trefl Dėlionė 1000 vnt. - Vilkai
Trefl Dėlionė 1000 vnt. - Vilkai kaina
RAM Coreparts Serverio atmintinė MicroMemory 2GB KIT DDR2 667MHZ ECC / REG
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
RAM Coreparts Serverio atmintinė MicroMemory 2GB KIT DDR2 667MHZ ECC / REG kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
Lengva greičio šokdynė HMS SK50 kaina
-44 %