Ventiliatorius Titan TFD- 6010HH12B
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Ventiliatorius Titan TFD- 6010HH12B kaina
add to cart Į krepšelį 14.37
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 14.37
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Titan TFD-6010HH12B. Tinka: Kompiuterio dėklas, Tipas: Ventiliatorius, Ventiliatoriaus skersmuo: 6 cm. Gaminio spalva: Juoda, Medžiaga: Plastikas, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(ai). Energijos sąnaudos (įprastos): 2,64 W, Įtampa: 12 V, Nominali srovė: 0,22 A. Plotis: 60 mm, Gylis: 60 mm, Aukštis: 10 mm. Jungtis (-ės): 3 kontaktų
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-17
Titan ventiliatorius TFD-6010HH12B yra puikus pasirinkimas karštomis vasaros dienomis.
Minusai: Nėra reguliuojamo aukščio, todėl ventiliatoriaus padėtis gali būti ribota.
Specifikacija
  • Gamintojas Titan
  • Modelis
    TFD-6010HH12B
  • Tipas ventiliatorius
  • Medžiaga plastikas
  • Skersmuo 60 mm
  • Matmenys 60 x 60 x 10 mm
  • Triukšmo lygis (db) 36 dB
  • RPM 4800 aps./min
  • Oro kiekis per valandą 20.18 cfm
  • Įvesties įtampa 12 V
  • Modelio pavadinimas
    TFD-6010HH12B
  • Modelio pavadinimas
    33060H
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Titan ventiliatorius TFD-6020M12B
Titan ventiliatorius TFD-6020M12B kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Noiseblocker BlackSilent Fan XR-2 – 60mm kaina