Ventiliatorius Techly 220V (ICOOL-220-1238Z)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
rating 4.5
Ventiliatorius Techly 220V (ICOOL-220-1238Z) kaina
add to cart Į krepšelį 23.09
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 23.09
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Greičio reguliatorius : ne
Srovė (A) : 0,12
LED foninis apšvietimas : ne
Įtampa (V) : 220
Oro srautas (CFM) : 78
Sukimosi greitis (aps./min.) : 2400
Triukšmo lygis (dBA) : 38
Ventiliatoriaus skersmuo (mm) : 120
Įrengtų ventiliatorių skaičius : 1
Aukštis (mm) : 120
Plotis (mm) : 120
Gylis (mm) : 38
Garantija : 2 metai
Spalva : Juoda
Specifikacija
  • Gamintojas Techly
  • Modelis
    ICOOL-220-1238Z
  • Svoris 6.1
  • Modelio pavadinimas
    ICOOL-220-1238Z
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
techly TECHNY ICOOL-220-1225Z korpuso ventiliatorius kaina
„Thermaltake Riing 12“ raudona
  • GamintojasThermaltake
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Apšvietimas
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
„Thermaltake Riing 12“ raudona kaina
  • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
PrimaCreator Creality K1/ K1 Max padengtas varinis antgalis 0.6 mm - 1 vnt kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Inter-Tech Lüfter 120*120*25 IPC Fan Set 3xLüfter 120mm schw kaina
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB Kompiuterio korpusui Ventiliatorius 12 cm Juoda
  • GamintojasCooler Master
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Aušinamas skysčiu
  • Apšvietimas
  • Plotis (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (25)
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB Kompiuterio korpusui Ventiliatorius 12 cm Juoda kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Wentylator Evolveo 120UX-M ventilátor 120mm, 4pin molex, ARGB, master, juoda kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Thermaltake radiatorius Thermaltake SSD M.2 2280 "MS-1/Air Cooler" mažmeninė prekyba kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Išpardavimas Išpardavimas
MicroConnect DB-9 - DB-9, 1,8m, Baltas (SCSEHH2)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
MicroConnect DB-9 - DB-9, 1,8m, Baltas (SCSEHH2) kaina
-62 %
Maišytuvas Gastroback 40897 Nerūdijantis plienas, 500 W, Glass, 1 L, Ice crushing
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Maišytuvas Gastroback 40897 Nerūdijantis plienas, 500 W, Glass, 1 L, Ice crushing kaina
-11 %