Ventilatorius PREYON Eagle Eye 120 PWM ARGB (PEE1201B)
  • Varlė kodas 49047791
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 49047791
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Ventilatorius PREYON Eagle Eye 120 PWM ARGB (PEE1201B) kaina
add to cart Į krepšelį 12.52
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 12.52
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Preyon
  • Modelis
    PEE1201B
  • Matmenys - plotis (mm) 120
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Matmenys - aukštis (mm) 120
  • Spalva - spalva Juoda
  • Ventiliatorius - didžiausias oro srautas (cfm) 49
  • Ventiliatorius - ventiliatoriaus dydis (mm) 120 x 120
  • Ventiliatorius – maksimalus ventiliatoriaus greitis (rpm) 1800
  • Matmenys - gylis (mm) 25
  • Gerbėjas – gerbėjų skaičius 1
  • Ventiliatoriaus jungtis 4 kaištis
  • Modelio pavadinimas
    PEE1201B
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
AIREN RPM Clever - regulátor otáček kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Arctic Šaldiklis 34 baltas montavimo rinkinys – Intel LGA 1700 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
PHANTEKS M25 Gen2 PWM D-RGB korpuso ventiliatorius – Reverse Blade, 120mm, baltos spalvos kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Blow Oem Ventiliatorius 50x50x15mm 12V kaina
Blow Oem Ventiliatorius 97x97x33mm 12V kaina
Blow Oem Ventiliatorius 97x97x33 24V kaina
Blow Oem Ventiliatorius 120x120x38 230V slydimo guolis kaina
Blow Oem Ventiliatorius 110x25mm 230V kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Blow Oro pūstuvas su greičio reguliatoriumi kaina
ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse Baltas Kompiuterio dėklas 12 cm
  • GamintojasAsus
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Apšvietimas
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse Baltas Kompiuterio dėklas 12 cm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
DEWALT BETONO ŠLIFIMO DISKAS 125mm 1 eilė kaina