Thermaltake CL-O014-PL00SW-A
  • Varlė kodas 8754387
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 18 has video
Thermaltake CL-O014-PL00SW-A
  • Varlė kodas 8754387
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Thermaltake CL-O014-PL00SW-A kaina
add to cart Į krepšelį 54.81
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 54.81
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Minusai: Gali būti per trumpa didesniems korpusams
Specifikacija
  • Gamintojas Thermaltake
  • Modelis
    01400
  • Aukštis 17.20
  • Plotis 15.50
  • Palaikomos operacinės sistemos „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows 8.1“, „Windows 10“.
  • Matmenys Juostos ilgis: 30 cm (12 šviesos diodų)
  • Svoris 200
  • Paskirtis CE+WEEE
  • Modelio pavadinimas
    CL-O014-PL00SW-A
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Thermalright Peerless Assassin 120 SE Baltas ARGB (120mm) (Baltas) Procesoriaus Aušintuvas kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Barrow flow meter OLED – juodas kaina
-4 %
Alphacool Hardtube Acrylic 16/13mm, 80cm – Set of 4, Satin kaina
„Bitspower Z-Multi“ 100 mm vandens bakas
„Bitspower Z-Multi“ 100 mm vandens bakas kaina
Lamptron Icecloud+ ARGB 120 Triple PWM korpuso ventiliatorius Kit – skaidrus kaina
XSPC fitting G1/4″ to 14mm hard tube, juodas chrome – 8 pieces kaina
MagiCool Xflow Copper Radiator III – 360 mm kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Rain Design mTower krosnys MacBook Pro ir Air (10037) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
USB laidas Dux Ducis K-ONE Lightning FastCharging 2.0m
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
USB laidas Dux Ducis K-ONE Lightning FastCharging 2.0m kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CQ4042S LOGILINK - Patch kabelis Cat.6A, pagamintas iš Cat.7, 600 MHz, S/FTP PIMF raw 1,5m kaina
MicroConnect patchcord, S / FTP, Cat7, PIMF, 3m, mėlynas (SFTP703B)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
MicroConnect patchcord, S / FTP, Cat7, PIMF, 3m, mėlynas (SFTP703B) kaina
-9 %
Topex Įrankių dėžė 18 colių
  • GamintojasTopex
  • Tipas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Topex Įrankių dėžė 18 colių kaina
Alcatel Temporis 580
  • Įvertinimas 5.0 (5)
Alcatel Temporis 580 kaina
Nerūd. plieno pjovimo diskas PFERD EH 125x2,4mm A46 R SG-INOX
  • GamintojasPferd
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaSidabrinė
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Nerūd. plieno pjovimo diskas PFERD EH 125x2,4mm A46 R SG-INOX kaina