StarTech FAN12025PWM ventiliatorius
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • StarTech FAN12025PWM ventiliatorius video
Atgal Pirmyn
rating 4.5
StarTech FAN12025PWM ventiliatorius kaina
add to cart Į krepšelį 21.66
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 21.66
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
StarTech.com 120x25 mm kompiuterio korpuso ventiliatorius su PWM – impulsų pločio moduliavimo jungtimi. Tinka: Kompiuterio dėklas, Tipas: Ventiliatorius, Ventiliatoriaus skersmuo: 12 cm. Gaminio spalva: juoda, medžiaga: plastikas. Įtampa: 12 V, Nominali srovė: 0,32 A. Svoris: 128 g, Pakuotės plotis: 145 mm, Pakuotės gylis: 201 mm. Laikymo temperatūra (T-T): -20 - 70 °C, Darbinė santykinė oro drėgmė (H-H): 0 - 65%, Ventiliatoriaus našumas: 78,41 cfm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Minusai: Maksimalus triukšmo lygis gali būti per didelis kai kuriems vartotojams
Specifikacija
  • Gamintojas StarTech
  • Modelis
    FAN12025PWM
  • Svoris 128 g
  • Tipas ventiliatorius
  • Medžiaga plastikas
  • Skersmuo 120 mm
  • Matmenys 120 x 120 x 25 mm
  • RPM 2200 aps./min
  • Įvesties įtampa 12 V
  • Modelio pavadinimas
    120mm Computer Gehaeuseluefter/ PWM Cooling Fan
  • Modelio pavadinimas
    FAN12025PWM
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra StarTech ventiliatoriaus oro srautas?
Šis 120 mm kompiuterio ventiliatorius užtikina iki 78,41 cfm oro srauto. Toks aukštas aušinimo našumas efektyviai pašalina karštą orą iš sistemos bloko. Tai padeda išlaikyti optimalią vidinę temperatūrą ir užtikrina stabilų komponentų veikimą esant didelėms apkrovoms.
2. Ar šis aušintuvas turi PWM valdymą?
3. Kokiam įtampos maitinimui jis skirtas?
4. Kokios yra šio aušintuvo fizinės dimensijos?
Standartinis 120x25 mm dydis atitinka daugumos kompiuterio korpusų montavimo vietas. Šis populiarus formos faktorius leidžia lengvai įdiegti prietaisą į priekinę, galinę ar viršutinę korpuso sekciją. Jo konstrukcija užima minimalų vietą, nepakenkiant oro srautui.
5. Iš kokios medžiagos pagamintas šis aušiklis?
Dažnai perkama kartu
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Blackstorm Luna 4PS-120MM ARGB -prosessorijäähdytin
  • GamintojasBlackstorm
  • Skersmuo (mm)
  • Apšvietimas
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Blackstorm Luna 4PS-120MM ARGB -prosessorijäähdytin kaina
-8 %
Aerocool Core Plus Procesorius Aušintuvas
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 3-8 d. d.
Aerocool Core Plus Procesorius Aušintuvas kaina
Wentylator Mars Gaming MFD RGB 12cm Computer Cooler
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Wentylator Mars Gaming MFD RGB 12cm Computer Cooler kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Ek Water Blocks Ek Vanduo Blocks EK Vanduo Blocks EK-Loop Uni Pump Reservoir Bracket – 120mm kaina
Sharkoon RGB SHARK diskas PWM | 120 mm korpuso ventiliatorius
  • GamintojasSharkoon
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Apšvietimas
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Sharkoon RGB SHARK diskas PWM | 120 mm korpuso ventiliatorius kaina
Alphacool Core PWM-korpuso ventiliatorius 4.000 U/min – 120 mm – juodos spalvos kaina